Takvim
YAYINLARIMIZ

Gümrük Dünyası Dergisi
Kitaplar
Nasıl Alabilirsiniz?

 

 

 

"YENİ"

Gümrük ve Ticaret Müfettişleri olarak hedefimiz daima belirlenen stratejik hedef ve amaçlara dayalı, performans esaslı, ilkeli ve tarafsız, şeffaf ve bilgilendirici, etik değerlere sahip, eğitici ve yol gösterici, risk analizlerine dayalı, süreç ve sonuç odaklı, gelişime ve değişime açık, caydırıcı ve önleyici bir denetim icra etmek olmuştur. Bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Dün'de yaşananları ve söylenenleri dün'de bırakarak, yarınlara “yeni” hedeflere “yeni” söylemlerle yol almayı, ülkemize, milletimize ve camiamıza hizmet etmeyi yine “yeni”den ilke edindik.

Bu çerçevede; ülkemizin, teşkilatımızın ve mesleğimizin daha iyi noktalara taşınmasında üzerimize düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getireceğimizi, sorumluluktan kaçmayacağımızı camiamız başta olmak üzere kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

SON YAYINIMIZ

 

YENİ YAYINIMIZ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakanlık Müşaviri (Eski Müsteşar Yardımcısı) Ali NURAL tarafından hazırlanan "4458 sayılı Gümrük Kanunu - Açıklamalı" isimli kitap yayınlanmıştır.

DAHA ÖNCEKİ YAYINLARIMIZ
İki Kitap Birlikte

Gümrük ve Dış Ticaret Sözlüğü

Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı Soru Bankası

İki kitap birlikte alındığında toplam 50 TL'dir.

HABERLER
GÜMRÜK DÜNYASI
83. Sayı Yayında !
Son Sayı
Önceki Sayılar
GÜMRÜK DÜNYASI

Dergimizin 2014 Aralık Sayısı ile 83. sayımızı yayınlamış bulunmaktayız. Kesintisiz, süresinde ve kaliteli olarak yayınladığımız dergimizde hersayıda ortalama 10 adet makale, bilgi bankası, yargı kararları, mini test, okuma keyfi, haberler ve bulmaca bölümleri yer almaktadır.

Dergimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Yeni Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneği Web Sitesi - 2013 - Her Hakkı Saklıdır
Ziyaret Sayısı: counter
table width=